O nás

V poisťovníctve sme už viac ako 20 rokov

Náš príbeh

V živote na nás číhajú rôzne situácie. Príjemné i nepríjemné. Tie, ktoré v nás zanechajú spomienky na celý život – k niektorým sa s radosťou vraciame a iné by sme zas najradšej zabudli. Na živote je však nádherná práve tá rozmanitosť, ktorá nás sprevádza každý deň. S našou pomocou sa môžete pripraviť i na tie nepríjemné okamihy života. Poistenie vám umožňuje mať vždy k dispozícii možnosti, ktoré sú počas ťažkých životných situácii obmedzené. V oblasti poistenia sa pohybujeme s istotou už nejeden rok. Sme zohratá dvojica, matka a syn, ktorá začínala v oblasti poisťovníctva už v roku 1996.


Na začiatku našej cesty sme sa sústredili na načerpanie informácií, ktoré nás posunú vpred. Začínali sme jednej zo známych slovenských poisťovní. Postupne sme sa však ako poisťovací poradcovia chceli stále viac sústrediť na našich klientov. Každý z nich mal individuálne pripomienky a potreboval poistku, ktorá by bola presne šitá na mieru. Z toho dôvodu sme sa rozhodli, že individuálne riešenia sú presne to, čo chceme robiť. Rozhodli sme sa osamostatniť, aby sme našim klientom mohli prinášať to, čo potrebujú.


Naše rodinné puto je silné, a preto u nás vždy vládne rodinná atmosféra, ktorú sa snažíme prenášať i do vzťahov s našimi klientami. Profesionalita je u nás na prvom mieste, rovnako si však vážime i otvorenosť. Neskrývame sa za nezrozumiteľné formuly a nekľučkujeme. Každý z našich klientov je pre nás ako časť našej rodiny, a preto vždy jednáme na rovinu. U nás vždy viete na čom ste.


Obrátiť sa na nás môžete v akejkoľvek situácii. Vždy posúdime podmienky a navrhneme vám, čo je pre vás tou najlepšou voľbou. Poistenie vám ušijeme na mieru podľa aktuálnych požiadaviek a ak sa vaša situácia zmení, opäť môžeme spoločne prediskutovať nové podmienky. Naše dlhoročné skúsenosti sú vám vždy k dispozícii.

 

Vykonané odborné skúšky

Investícia do vedomostí je najvýhodnejšia.