Pridajte sa k nám, získate viac ako si viete predstaviť


RADI ŤA V TOM PODPORÍME!

Poisťovníctvo má na Slovensku dlhú tradíciu, ale slovné spojenie „poisťovací agent“ paradoxne malo kedysi dokonca až hanlivý podtón. Ľudia mali akosi zakorenené v hlave, že poisťovací agent chce na nich len zarobiť.

Pritom je to opačne, dobrý poisťovák je šťastný práve vtedy, keď sa jeho klientovi „ušije“ výhodná poistka na mieru. Tak by to malo byť, a tak je tomu aj u nás.

KTO SME

Sme malá rodinná firma ale veľmi skúsení vo svete poisťovníctva. Vždy sme vedeli čo chceme, a to je pomáhať ľudom. Darí sa nám to už dlhé roky, a odkedy sme sa osamostatnili a založili firmu, máme mnoho spokojných klientov po celom Slovensku.

Naši zákazníci sú dôkazom, že s dôrazom na tradičné rodinné hodnoty sa pracuje najlepšie. Zostavili sme im stovky personalizovaných poistení, a navrhli im najlepšie finančné riešenia, ako pre jednotlivcov, tak ja pre firmy. 

Naša spoločnosť RoLau s.r.o., vykonáva finančné sprostredkovanie ako podriadený finančný agent na základe Zmluvy o finančnom sprostredkovaní v zmysle § 9 zákona so samostatným finančným agentom.

Maj svoju vlastnú firmu

Buď svoj šéf a urči si, ako bude vyzerať tvoja kariéra! Od nás dostaneš slobodu podnikania a sám si tak nastavíš, ako bude vyzerať tvoj obchodný model a značka. 

Budeš plnohodnotnou súčasťou našej firemnej rodiny, no zároveň si budeš sám sebe pánom. – Naučíš sa pracovať zo všetkými typmi klasických aj online poistení (online PZP poistenie, online kalkulačky) a samozrejmosťou je aj práca z domu. – Skvelé finančné ohodnotenie, a možnosť nadštandardných zárobkov.

To všetko bez sankcií, pokút a nepriestrelných zmlúv.

Informačný systém – plná podpora

Máme pre teba pripravený modifikovateľný informačný systém, v ktorom je zastrešená celá evidencia, manažment, ako aj administratíva klienta. Informačný systém si nastavíš presne na mieru a môžeš sa venovať už len obchodu!

V informačnom systéme MyPort je zastrešená celá evidencia, manažment a administratíva klienta a umožňuje sledovanie zmlúv, online komunikáciu, ako aj variabilitu pri spracúvaní prehľadov a štatistík.

Potrebujete webovú stránku? S tým Vám pomôžeme tiež, všetko záleží na dohode. 

 

Pozri si všetky výhody zblízka Radi ti ukážeme všetky poskytované služby.