Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Poistite sa na cestách doma aj v zahraničí. Jednoducho, bezpečne a rýchlo. Cestovné poistenie kryje všetky riziká, ktoré sú s cestou spojené. Poistiť sa môžete jednorázovo alebo celoročne.

Krátkodobé cestovné poistenie je vhodné predovšetkým pre tých, ktorí plánujú vycestovať do zahraničia jednorázovo. Napríklad: lyžovačka, predĺžený vikend, zájazd, zahraničné nákupy a pod. Poistenec sa môže poistiť cestovným poistením s platnosťou „Európa“ alebo „Svet“.

Ročné cestovné poistenie uzatvoríte jedenkrát. Pri celoročnom cestovnom poistení získate poistnú ochranu na všetky cesty počas roka. Tento typ poistenia sa využíva v prípade, ak cestujete počas celého roka viackrát. Využitie: dovolenky, krátke cesty, odľahlé destinácie, víkendové pobyty atď. Počet ciest je neobmedzený.

Čo kryje cestovné poistenie?

S cestovným poistením budete mať poistenú batožinu, liečebné náklady, asistenčné služby ale aj riziká spojené s úrazovým poistením, poistením storna, či poistením zodpovednosti za škodu. Cestovné poistenie kryje samozrejme aj všetky bežné športy. Ide predovšetkým o športy, ktoré sú vykonávané na turistickej úrovni.

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky cestovného poistenia alebo sa chcete informovať ohľadom iných poistení? Neváhajte nás kontaktovať.

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie - online